Odluka sa šest metara

Olmissum preko Futsal Dinama do trofeja Superkupa

14.10.2024.

Momčad Olmissuma ovogodišnji je osvajač hrvatskog Superkupa - u finalu je boljim izvođenjem šesteraca nadjačala Futsal Dinamo.

U zagrebačkoj dvorani Dražen Petrović odigrano je finale turnira Superkupa, a snage su odmjerili prošlosezonski finalisti hrvatskog prvenstva, Futsal Dinamo i Olmissum.

Zagrepčani su poveli preko Čekola u 20. minuti, a izjednačio je Branco četiri minute prije isteka vremena (1:1). U produžecima pogodaka nije bilo te se pristupilo šestercima.

Barbarić, Kolobarić i Žilić svoje su pokušaje realizirali, dok igrači Futsal Dinama nisu bili uspješni te su Omišani s ukupnih 4:1 osvojili trofej.

Treće je mjesto osvojila momčad Stanoinvest Futsal Pule, koja je u iznimno uzbudljivoj i sadržajnoj utakmici svladala Square 5:4, pogotkom Vukmira u 38. minuti dvoboja.