• News
  • HNS presidents
  • General Secretaries
  • Head Coaches
  • Marijan Kustić

    Marijan Kustić

    2021. –

  • Davor Šuker

    Davor Šuker

    2012. – 2021.

  • Vlatko Marković

    Vlatko Marković

    1998. – 2012.

  • Branko Mikša

    Branko Mikša

    1997. – 1998.

  • dr. Josip Šoić

    dr. Josip Šoić

    1996. – 1997.

  • Nadan Vidošević

    Nadan Vidošević

    1995. – 1996.

  • Đuro Brodarac

    Đuro Brodarac

    1995.

  • dr. Damir Matovinović (v.d.)

    dr. Damir Matovinović (v.d.)

    1994. – 1995.

  • dr. Mladen Vedriš

    dr. Mladen Vedriš

    1990. – 1994.

  • Paško Viđak

    Paško Viđak

    1988. – 1990.

  • Antun Ćilić

    Antun Ćilić

    1985. – 1988.

  • Adam Sušanj

    Adam Sušanj

    1985.

  • Milivoj Ražov

    Milivoj Ražov

    1984. – 1985.

  • Dušan Veselinović

    Dušan Veselinović

    1982. – 1984.

  • Željko Huber

    Željko Huber

    1981. – 1982.

  • Ljubo Španjol

    Ljubo Španjol

    1978. – 1981.

  • Vlato Bogatec

    Vlato Bogatec

    1976. – 1978.

  • Ivan Kolić

    Ivan Kolić

    1971. – 1976.

  • Bruno Knežević

    Bruno Knežević

    1968. – 1971.

  • Luka Bajakić

    Luka Bajakić

    1965. – 1968.

  • Pero Splivalo

    Pero Splivalo

    1959. – 1965.

  • Mirko Oklobdžija

    Mirko Oklobdžija

    1957. – 1959.

  • Vlado Ranogajec

    Vlado Ranogajec

    1953. – 1957.

  • inž. Boris Bakrač

    inž. Boris Bakrač

    1950. – 1953.

  • Lazo Vračarić

    Lazo Vračarić

    1947. – 1950.

  • Ratko Viličić

    Ratko Viličić

    1946. – 1947.

  • Mijo Hršak

    Mijo Hršak

    1945. – 1946.

  • dr. Rinaldo Čulić

    dr. Rinaldo Čulić

    1945.

  • Vatroslav Petek

    Vatroslav Petek

    1942. – 1945.

  • dr. Rudolf Hitrec

    dr. Rudolf Hitrec

    1941. – 1942.

  • dr. Ivo Kraljević

    dr. Ivo Kraljević

    1939. – 1941.

  • dr. Milan Graf

    dr. Milan Graf

    1918. – 1919.

  • Vladimir Očić

    Vladimir Očić

    1918.

  • Dimitrije Magarašević

    Dimitrije Magarašević

    1914.

  • prof. dr. Milovan Zoričić

    prof. dr. Milovan Zoričić

    1912. – 1914.

  • Tomislav Svetina

    Tomislav Svetina

    2021. –

  • Marijan Kustić

    Marijan Kustić

    2019. – 2021.

  • Damir Vrbanović

    Damir Vrbanović

    2012. – 2019.

  • Zorislav Srebrić

    Zorislav Srebrić

    1998. – 2012.

  • Josip Čop

    Josip Čop

    1996. – 1998.

  • Ante Pavlović (v.d.)

    Ante Pavlović (v.d.)

    1995. – 1996.

  • Duško Grabovac

    Duško Grabovac

    1990. – 1995.

  • prof. Marko Jurić

    prof. Marko Jurić

    1981. – 1990.

  • Ante Pavlović

    Ante Pavlović

    1962. – 1981.

  • Boris Tepšić

    Boris Tepšić

    1959. – 1965.

  • Vlado Bogatec

    Vlado Bogatec

    1957. – 1965.

  • Mirko Oklobdžija

    Mirko Oklobdžija

    1950. – 1957.

  • Ivan Barišić

    Ivan Barišić

    1949. – 1950.

  • Božidar Žapčić

    Božidar Žapčić

    1945. – 1948.

  • Rudolf Sabljak

    Rudolf Sabljak

    1945. – 1947.

  • Bruno Knežević

    Bruno Knežević

    1945. – 1949.

  • Danko Tuzlanić

    Danko Tuzlanić

    1943. – 1945.

  • Nikola Zdunić

    Nikola Zdunić

    1943. – 1945.

  • Stjepan Sandia

    Stjepan Sandia

    1943. – 1945.

  • Božidar Žabčić

    Božidar Žabčić

    1943.

  • Rudolf Sabljak

    Rudolf Sabljak

    1943. 

  • Valent Malović

    Valent Malović

    1940. – 1941.

  • Vatroslav Petek

    Vatroslav Petek

    1941.

  • Josip Šikić

    Josip Šikić

    1940. – 1941.

  • Mijo Hršak

    Mijo Hršak

    1940.

  • Ivo Šuste

    Ivo Šuste

    1940.

  • Viktor Mašek

    Viktor Mašek

    1940.

  • Bogdan Cuvaj

    Bogdan Cuvaj

    1939. – 1940.

  • Julije Frangen

    Julije Frangen

    1939. – 1940.

  • Velimir Lamza

    Velimir Lamza

    1939. – 1940.

  • Janko Justin

    Janko Justin

    1918. – 1919.

  • Fran Šuklje

    Fran Šuklje

    1918. – 1919.

  • Zvonimir Klobučar

    Zvonimir Klobučar

    1914. – 1918.

  • Zlatko Dalić

    Zlatko Dalić

    2017. –

  • Ante Čačić

    Ante Čačić

    2015. – 2017.

  • Niko Kovač

    Niko Kovač

    2013. – 2015.

  • Igor Štimac

    Igor Štimac

    2012. – 2013.

  • Slaven Bilić

    Slaven Bilić

    2006. – 2012.

  • Zlatko Kranjčar

    Zlatko Kranjčar

    2004. – 2006.

  • Otto Barić

    Otto Barić

    2002. – 2004.

  • Mirko Jozić

    Mirko Jozić

    2000. – 2002.

  • Tomislav Ivić

    Tomislav Ivić

    1995.

  • Miroslav Blažević

    Miroslav Blažević

    1994. – 2000.

  • Vlatko Marković

    Vlatko Marković

    1993.

  • Stanko Poklepović

    Stanko Poklepović

    1992.

  • Dražan Jerković

    Dražan Jerković

    1990. – 1991.

  • Franjo Wölfl

    Franjo Wölfl

    1956.

  • Leo Lemešić

    Leo Lemešić

    1956.

  • Bruno Knežević

    Bruno Knežević

    1956.

  • Bernard Hügl

    Bernard Hügl

    1943. – 1945.

  • Bogdan Cuvaj

    Bogdan Cuvaj

    1941. – 1943.

  • dr.Rudolf Hitrec

    dr.Rudolf Hitrec

    1941.

  • Jozo Jakopić

    Jozo Jakopić

    1939. – 1941.

  • Hugo Kinert

    Hugo Kinert

    1918. – 1919.

  • Accomplishments
  • Awards
  • National Team
  • Youth teams
  • Futsal
  • 1996
    Hassan II Trophy: Winners
  • 1998
    FIFA World Cup, France: Bronze medal
  • 1998
    Highest FIFA World Ranking (3rd place)
  • 1998
    UEFA U-18 European Championship, Cyprus: Bronze medal
  • 1999
    Highest FIFA World Ranking (3rd place)
  • 1999
    Korea cup: Winners
  • 2001
    UEFA U-16 European Championship, England: Bronze medal
  • 2018
    FIFA World Cup, Russia: Silver medal
  • 2019
    UEFA U-19 Futsal Euro, Latvia: Silver medal
  • 2022
    FIFA World Cup, Qatar: Bronze medal
  • 2023
    UEFA Nations League: Silver medal
  • 2024
    ACUD Cup, Egypt: Winners
  • 1992
    Croatian Olympic Committee award "Matija Ljubek"
  • 1994
    FIFA Best Mover of the Year
  • 1997
    Team of the Year (Croatian daily "Sportske novosti"
  • 1998
    FIFA Best mover of the Year
  • 1998
    State award for sport "Franjo Bučar"
  • 1998
    Team of the Year (Croatian daily "Sportske novosti")
  • 2001
    Best promoter of Croatia (Croatian Olympic Committee)
  • 2001
    Team of the Year (Croatian daily "Sportske novosti")
  • 2006
    Best promoter of Croatia (Croatian Olympic Committee)
  • 2007
    Best promoter of Croatia (Croatian Olympic Committee)
  • 2008
    Team of the Year (Croatian daily "Sportske novosti")
  • 2008
    Blue flower - Croatian National Tourist Board award
  • 2014
    Best promoter of Croatia (Croatian Olympic Committee)
  • 2015
    Best promoter of Croatia (Croatian Olympic Committee)
  • 2018
    State award for sport "Franjo Bučar"
  • 2018
    Charter of Republic of Croatia
  • 2018
    Team of the year (Croatian Olympic Committee)
  • 2018
    Best promoter of Croatia (Croatian Olympic Committee)
  • 2018
    Team of the year (Croatian daily "Sportske novosti")
  • 2022
    Best promoter of Croatia (Croatian Olympic Committee)
  • 2022
    Team of the year (Croatian Olympic Committee)
  • 2022
    Team of the Year (Croatian daily "Sportske novosti")
  • 2023
    Best promoter of Croatia (Croatian Olympic Committee)
  • 2023
    Team of the year (Croatian Olympic Committee)
  • 2023
    Team of the Year (Croatian daily "Sportske novosti")
  • 1996
    UEFA Euro, England: Quarterfinals
  • 1998
    FIFA World Cup., France: Bronze medal
  • 2002
    FIFA World Cup, Korea and Japan: Group stage
  • 2004
    UEFA Euro, Portugal: Group stage
  • 2006
    FIFA World Cup, Germany: Group stage
  • 2008
    UEFA Euro, Austria and Switzerland: Quarterfinals
  • 2012
    UEFA Euro, Poland and Ukraine: Group stage
  • 2014
    FIFA World Cup, Brazil: Group Stage
  • 2016
    UEFA Euro, France: Round of 16
  • 2018
    FIFA World Cup, Russia: Silver medal
  • 2021
    UEFA Euro 2020: Round of 16
  • 2022
    FIFA World Cup, Qatar: Bronze medal
  • 2023
    UEFA Nations League, Netherlands: Silver medal
  • 1996
    UEFA U-16 European Championship, Austria: Quarterfinals
  • 1998
    UEFA U-16 European Championship, Scotland: Quarterfinals
  • 1998
    UEFA U-18 European Championship, Cyprus: Bronze medal
  • 1999
    FIFA U-20 World Cup, Nigeria: Knockout phase
  • 1999
    UEFA U-16 European Championship, Czech Republic: Group stage
  • 2000
    UEFA U-21 European Championship, Slovakia: Group stage
  • 2000
    UEFA U-18 European Championship, Germany: Group stage
  • 2001
    UEFA U-16 European Championship, England: Bronze medal
  • 2001
    FIFA U-17 World Cup, Trinidad and Tobago: Group stage
  • 2004
    UEFA U-21 European Championship, Germany: Group stage
  • 2005
    UEFA U-17 European Championship, Italy: Semi-finals
  • 2010
    UEFA U-19 European Championship, France: Semi-finals
  • 2011
    FIFA U-20 World Cup, Columbia: Group stage
  • 2012
    UEFA U-19 European Championship, Estonia: Group stage
  • 2013
    UEFA U-17 European Championship, Slovakia: Group stage
  • 2013
    FIFA U-20 World Cup, Turkey: Knockout phase
  • 2013
    FIFA U-17 World Cup, UAE: Group stage
  • 2015
    UEFA U-17 European Championships, Bulgaria: Quarterfinals
  • 2015
    FIFA U-17 World Cup, Chile: Quarterfinals
  • 2016
    UEFA U-19 European Championships, Germany: Group stage
  • 2017
    UEFA U-17 European Championships, Croatia: Hosts/Group stage
  • 2019
    UEFA U-21 European Championships, Italy/San Marino: Group stage
  • 2021
    UEFA U-21 European Championships, Slovenia/Hungary: Quarterfinals
  • 2023
    UEFA U-17 European Championships, Hungary: Group Stage
  • 2023
    UEFA U-21 European Championships, Romania/Georgia: Group Stage
  • 1999
    UEFA Futsal EC, Spain: Group stage
  • 2000
    FIFA Futsal WC, Guatemala: Group stage
  • 2001
    UEFA Futsal EC, Russia: Group stage
  • 2008
    UEFA Futsal U-21 EC, Russia: Group stage
  • 2012
    UEFA Futsal EC, Croatia: Semi-finals
  • 2014
    UEFA Futsal EC, Belgium: Quarter-finals
  • 2016
    UEFA Futsal EC, Serbia: Group stage
  • 2019
    UEFA U-19 Futsal Euro, Latvia: Silver medal
  • 2022
    UEFA Futsal EC, Netherlands: Group stage
  • 2022
    UEFA U-19 Futsal Euro, Spain: Group Stage
  • 2023
    UEFA U-19 Futsal Euro, Croatia: Host

Scoreboard

Ljestvica

Euro 2024 - group B
  • 1.
    Španjolska
    1
    +3
    3
  • 2.
    Italija
    1
    +1
    3
  • 3.
    Albanija
    2
    -1
    1
  • 4.
    Hrvatska
    2
    -3
    1
More at rezultati.hns.team

Our partners