Hrvatski predstavnik za Uefin kup regija

NS Zagreb pobjednik Hrvatskog kupa regija

09.06.2014.

U Sv. Martinu na Muri odigran je od 7. do 8. lipnja Hrvatski kup regija, uz pobjedu NS Zagreba.

Kvalifikacije za Hrvatski kup regija odigrane su 4. lipnja u Gospiću, a NS Split pobijedio je NS Rijeka 1:0.

U polufinalnim je susretima NS Zagreb svladao NS Split 2:1, dok je NS Osijek bio bolji od NS Sjevera 2:0.

NS Zagreb potom je osvojio naslov finalnom pobjedom nad NS Osijek 3:1, a treće je mjesto pripalo NS Sjeveru, zahvaljujući slavlju nad NS Split 2:0.

Pobjednik NS Zagreb predstavljat će Hrvatsku u Uefinom Kupu regija. NS Zagreb u natjecanje će se uključiti u međukolu koje će se igrati u Hrvatskoj od 20. do 24. listopada 2014. godine. NS Zagreb će igrati u skupini s regionalnim predstavnicima Azerbajdžana, Latvije i pobjednika kvalifikacijske skupine 1.