Visok poraz

Rijeka se u Ljubljani oprostila od Europe

29.08.2024.

Nogometaši Rijeke u Ljubljani su kod Olimpije odigrali uzvratnu utakmicu play-offa Konferencijske lige, a domaćin je visokom pobjedom osigurao grupnu fazu.

Prije tjedan dana na Rujevici utakmica Rijeke i Olimpije završila je neriješenih 1:1, no u uzvratu nije bilo mnogo neizvjesnosti. Slovenski predstavnik poveo je već u drugoj minuti preko Schweizera, a u 13. minuti tu je prednost udvostručio Thalisson

Deset minuta prije odmora Kojić postiže treći pogodak Olimpije, na poluvrijeme se zahvaljujući Thalissonu otišlo s 4:0, a 5:0 postavio je Schwaizer početkom drugog poluvremena.

Susret je sredinom drugog poluvremena prekinut zbog nereda na tribinama, a po nastavku dvoboja rezultat se više nije mijenjao.