Prednost za uzvrat

Dinamo na krilima dvostrukog strijelca Petkovića svladao PAOK

07.03.2024.

Nogometaši Dinama pobijedili su grčki PAOK rezultatom 2:0 te stekli prednost uoči uzvratnog dvoboja u Solunu.

U prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige, Dinamo je ugostio solunski PAOK, a junak dana postao je dvostruki strijelac, napadač Bruno Petković.

Prvi je pogodak postigao u 37. minuti, nakon što mu je gostujući vratar, hrvatski čuvar mreže Dominik Kotarski obranio prvi pokušaj, da bi konačnih 2:0 postavio u 71. minuti na dodavanje Martina Baturine.

Tim je pogocima Petković izbio i na vrh ljestvice strijelaca Konferencijske lige, zajedno sa Zahavijem koji također ima ukupno sedam pogodaka.

Uzvratna utakmica u Solunu igra se za tjedan dana, u četvrtak 14. ožujka, s početkom u 18:45 sati.