1:1 u Zagrebu

Dinamo eliminirao Betis, osigurao osminu finala Konferencijske lige

22.02.2024.

Hrvatski prvak Dinamo odigrao je neriješenih 1:1 s Betisom na Maksimiru te s ukupnih 2:1 prošao u nastavak natjecanja Konferencijske lige.

Nakon prošlotjedne pobjede (1:0) u Sevilli, momčad Dinama ugostila je Betis u Zagrebu u uzvratnoj utakmici doigravanja za plasman u osminu finala Konferencijske lige.

Gosti iz Španjolske poveli su u 38. minuti, kada je Bakambu pogodio petom, a za konačnih 1:1 i prolazak u sljedeći krug natjecanja pobrinuo se Kaneko u 59. minuti, na asistenciju Hoxhe.

Ždrijeb osmine finala na rasporedu je u petak, 23. veljače, s početkom u 13:00 sati. Utakmice osmine finala igraju se 7. i 14. ožujka, a Dinamo će igrati protiv jednog od pobjednika skupina Konferencijske lige: Lillea, Maccabija iz Tel Aviva, Viktorije Plzen, Club Bruggea, Aston Ville, Fiorentine, PAOK-a ili Fenerbahčea.