Odlična forma

Pogodak i asistencija Lovre Majera u pobjedi Rennesa

13.03.2022.

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer bio je strijelac i asistent u gostujućoj pobjedi Rennesa nad Lyonom (4:2).

Rennes je u Lyonu ostvario četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu, prvi pogodak za goste postigao je Bourigeaud u 11. minuti, a na 2:0 povisio Santamaria dvije minute poslije. Nakon pogreške domaće obrane Lovro Majer je u prvoj minuti sučevog dodatka na kraju prvog poluvremena svladao domaćeg vratara za 3:0.

Već u 49. minuti Rennes je došao i do četvrtog pogotka, Majer je proigrao strijelca Terriera, koji je s dvadesetak metara snažnim i preciznim udarcem pogodio gornji desni kut. Do kraja utakmice domaća momčad uspjela je ublažiti poraz, u 59. minuti Traore je pokušao spriječiti pogodak domaće momčadi, ali je poslao loptu u svoju mrežu, a u 82. minuti je Moussa Dembele realizirao kazneni udarac.