Druga pobjeda

NS Zagreb nadomak finala Kupa regija

28.06.2015.

Hrvatski predstavnik na završnici Kupa regija ostvario je i drugu pobjedu u Skupini B.

Nakon uvjerljive pobjede nad Poljacima, NS Zagreb pobijedio je i sjevernoirsku momčad Eastern Region te stigao nadomak plasmana u finale.

Prvi pogodak protiv Eastern Regiona postigao je Štulec već u osmoj minuti, a na 2:0 povisio je Rexhepi - još jednom kao zlatna pričuva - sredinom drugog poluvremena.

Igrala se 77. minuta kada je Murray iz kaznenog udarca smanjio rezultat, no u 83. minuti Karamatić je sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca postavio konačnih 3:1.

U drugom susretu drugog kola Skupine B, njemački Württemberg je pobijedio Dolnoslaski 1:0.

NS Zagreb vodi na tablici sa šest bodova i u trećem će kolu igrati protiv drugoplasiranog Württemberga, koji ima četiri boda. Zagrepčanima je u tom susretu dovoljan i remi za osvajanje prvog mjesta i plasman u finale.